preloder image

2004 Yılından Beri Hizmet Vermeye Devam EdiyoruzBiletVan Turizm

Otobüs ile yapmayı planladığınız yolculuklar için en ekomomik ve pratik adres BiletVan.com. Sitemizde 200'den fazla otobüs firmasına ait seferleri, sefer saatlerini ve internetten satışa özel indirimli fiyatlarını bulabilirsiniz. BiletVan.com bir çok firma ile anlaşması bulunan bir online acentadır ve tüm bu kuruluşlara eşit mesafededir. Biletinizi almak için "Nereden", "Nereye" ve "Ne Zaman" alanlarını doldurarak tüm firmalara ait güncel sefer bilgilerini listeleyebilir, koltuk seçimini yapabilir ve SSL sertifikalı(bilgilerin gizliliğini sağlayan 256 Bit şifreleme) güvenli ödeme altyapısını kullanarak biletinizi online satın alabilirsiniz. Satın aldığınız biletler ile ilgili bilgiler belirtmiş olduğunuz cep telefonu numaranıza ve e-mail adresinize gönderilecektir. 5000'in üzerinde farklı güzergahta sefer seçeneklerini sunan servisimiz sayesinde otobüs yolculukları için en yaygın otobüs sefer ağını bulabilirsiniz. Sefer listeleme sayfasında otobüs içi özellikleri ve fiyatları karşılaştırararak, sizin en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem zamandan kazanmış olacak hem de tüm firmaların tekliflerini karşılaştırarak en uygun olanı bulabileceksiniz. İşlemleriniz için üyelik gerekli değildir. Dilerseniz bilet iptalini PNR numarası ile gerçekleştirebilirsiniz. Üye olmayı tercih ederseniz geçmiş biletlerinizi kolaylıkla inceleyebilir, bilgilerin otomatik işlenmesi sayesinde bilgileri girme aşamasında zaman kazanabilirsiniz. Hedefimiz otobüs bileti satın alma ile ilgili tüm kolaylıkları kullanıcılarımıza sunabilmek ve tüm ulaşım kanallarını sisteme entegre edebilmektir. Görüşlerinizi, iş ortaklık tekliflerinizi veya eleştirilerinizi iletmek isterseniz iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz. Her türlü öneri, eleştiri ve işbirliği teklifleri için iletişim sayfamızdan yazabilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

counter image
17
Yılların Tecrübesi
counter image
193
Dünyanın Her Yerine
counter image
756,802+
Değerli Müşterilerimiz
counter image
82
Türkiye'nin Her Yerine

Neden BiletVan?

16 yıla aşkın bir süredir siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz, 7/24 destek hattımız siz değerli müşterilerimize açık olup ister web sitemizden ister bizimle iletişime geçmeniz durumunda dünyanın neresine istiyorsanız oraya biletinizi güvenli bir şekilde almanıza yardımcı oluyoruz.

box-icon
200'e yakın uçak ve otobüs firmasının seferlerini karşılaştır, en uygun uçak ve otobüs biletini kolayca satın al!

biletvan.com ile gideceğiniz rotadaki onlarca seferi karşılaştırabilir, koltuğunuzu seçebilir uçak ve otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. "0 Komisyon" sistemi ile biletvan sizden kesinlikle ek bir ücret almaz, böylece en ucuz uçak ve otobüs biletine ulaştığından emin olursunuz.

box-icon
Bilet Bilgilerinizi e-posta ve SMS ile sizlere ulaştırıyoruz

Biletinizi satın almanızın ardından uçak ve otobüs bileti bilgileriniz e-posta ve SMS olarak anında tarafınıza ulaşır! Bu sayede kağıt bilet ile de uğraşmazsınız.

box-icon
Tek sorguda tüm seferler listelenir

Firmaların sitelerini tek tek gezmeye ve bilet aramanıza gerek yok. Tek sorguda tüm seferleri listeler, en uygun uçak ve otobüs biletini satın alabilirsiniz. biletvan.com’da tüm seçenekler listelenir, hepsini aynı anda görüntüleyebildiğiniz için de seferleri kolaylıkla karşılaştırabilir ve biletinizi sadece birkaç dakika içerisinde güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

box-icon
Güvenli ödeme

Nereden nereye seyahat etmek istediğinizi sorgulatıp çıkan seçenekleri karşılaştırdıktan sonra size en uygun olan uçak ve otobüs biletini güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Bütün sayfalarımız 256 bit SSL şifreleme sistemi ile koruma altında olup ödemelerimiz 3D güvenlikli sistemle gerçekleştirilmektedir.